Remote image (2.0.0) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Image
bo: པར་རིས

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Optional
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པ

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Default image
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་པར་རིས

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
bo: ཁ་བྱང་གི་ཕན་ནུས་ནི་མདའ་རྟགས་པར་རིས་ཀྱི་སྟེང་བརྒྱུད་སྐབས་སྟོན་དགོས་པའི་གསལ་འདེབས་ཡིན།
