Remote image (2.0.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Image
cy: Delwedd

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Optional
cy: Dewisol

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Default image
cy: Rhagosod delwedd
