Remote image (2.0.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Optional
dz: གདམ་ཁ་ཅན།
