Remote image (2.0.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Image
el: Εικόνα

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Optional
el: Προαιρετικό

en: Reference
el: Αναφορά

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: About
el: Περί

en: Default image
el: Προεπιλεγμένη εικόνα

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
el: Η ιδιότητα title χρησιμοποιείται σαν περιγραφή όταν το ποντίκι σύρεται πάνω από την εικόνα.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
el: Το κείμενο που θα εμφανίζεται μέσα στο πεδίο μέχρι να εισαχθεί μία τιμή. Αυτό το βοηθητικό στοιχείο είναι συνήθως παράδειγμα αναμενόμενης τιμής ή σύντομη περιγραφή της αναμενόμενου μορφότυπου.
