Remote image (2.0.0) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Disabled
et: Keelatud

en: Image
et: Pilt

en: Required
et: Kohustuslik

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Optional
et: Valikuline

en: Reference
et: Viide

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: About
et: Programmist

en: Link options
et: Lingi valikud

en: Default image
et: Vaikimisi pilt

en: Alternative text
et: Alternatiivne tekst

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
et: Tiitli atribuuti kasutatakse vihjena, kui hiir asub pildi kohal.

en: Link attributes
et: Lingi atribuudid

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.

en: Alternative image text, for the image's 'alt' attribute.
et: Alternatiivne tekst pildi 'alt' attribuudi jaoks.

en: Image title text, for the image's 'title' attribute.
et: Pildi nimetus, mida kasutada 'title' attribuudi jaoks.

en: The width of the image in pixels.
et: Pildi laius pikslites.

en: The height of the image in pixels.
et: Pildi kõrgus pikslites.

en: Allow link text
et: Luba lingi teksti määramist

en: Placeholder for URL
et: Placeholder URL-i jaoks

en: This text will be used by screen readers, search engines, and when the image cannot be loaded.
et: Teksti kasutatakse ekraanilugejate ja otsingumootorite poolt ning siis, kui pilti ei õnnestu laadida.

en: Allowed link type
et: Lubatud lingitüübid

en: URL query key value pairs
et: URL-i päringu võti-väärtus paarid

en: URL fragment
et: URL-i fragment

en: Is this URL absolute
et: Kas see URL on absoluutne

en: If the URL should use a secure protocol
et: Kas URL peaks kasutama turvalist protokolli
