Remote image (2.0.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Image
eu: Irudia

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Optional
eu: Aukerazkoa

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: About
eu: (r)i buruz

en: Default image
eu: Irudi lehenetsia

en: Field types
eu: Eremu motak
