Remote image (2.0.0) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Image
fa: تصویر

en: Required
fa: اجباری

en: URL
fa: نشانی

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Optional
fa: اختیاری

en: Reference
fa: ارجاع

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: About
fa: درباره

en: Default image
fa: تصویر پیش‌فرض

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
fa: خصوصیت عنوان به صورت متن جایگزین هنگامی که موس بر روی تصویر قرار میگیرد کاربرد دارد.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
fa: متنی که در داخل فیلد نمایش داده می شود تا زمانی که مقداری وارد شود. این راهنمایی معمولاً یک مقدار نمونه یا توضیح مختصری از قالب مورد انتظار است.
