Remote image (2.0.0) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Image
fi: Kuva

en: Required
fi: Pakollinen

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Optional
fi: Valinnainen

en: Reference
fi: Viittaus

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: About
fi: Tietoja

en: Link options
fi: Linkin asetukset

en: Default image
fi: Oletuskuva

en: Alternative text
fi: Vaihtoehtoinen teksti

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
fi: Otsikko on työkaluvihjeenä näytettävä teksti hiiren ollessa kuvan päällä.

en: Link attributes
fi: Linkin ominaisuudet

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
fi: Teksti joka näytetään kentän sisällä kunnes arvo on syötetty. Tämä vihje on usein esimerkkiarvo tai lyhyt kuvaus oletetusta muodosta.

en: Alternative image text, for the image's 'alt' attribute.
fi: Vaihtoehtoinen kuvateksti kuvan 'alt' määrelle.

en: Image title text, for the image's 'title' attribute.
fi: Kuvan otsikkoteksti kuvan 'title' määrelle.

en: The width of the image in pixels.
fi: Kuvan leveys pikseleinä.

en: The height of the image in pixels.
fi: Kuvan korkeus pikseleinä.

en: Allow link text
fi: Salli linkkiteksti

en: Placeholder for URL
fi: Paikkamerkki URLille

en: This text will be used by screen readers, search engines, and when the image cannot be loaded.
fi: Tätä tekstiä käytetään näytönlukijoille, hakukoneille ja jos kuvaa ei pystytä lataamaan näytettäväksi.

en: Allowed link type
fi: Sallittu linkkityyppi
