Remote image (2.0.0) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Title
gl: Título

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Image
gl: Imaxe

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Optional
gl: Opcional

en: Reference
gl: Referencia

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: About
gl: Información

en: Default image
gl: Imaxe predeterminada

en: Alternative text
gl: Texto alternativo

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
gl: O atributo título usase como pequeno mensaxe emerxente cando o cursor pasa sobre a imaxe.

en: Link attributes
gl: Atributos da ligazón
