Remote image (2.0.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Required
gu: જરૂરી

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Optional
gu: વૈકલ્પિક

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: About
gu: વિશે
