Remote image (2.0.0) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Disabled
he: מושבת

en: Image
he: תמונה

en: Required
he: נדרש

en: URL
he: כתובת URL

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Optional
he: אופציונאלי

en: Reference
he: רפרנס

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: About
he: אודות

en: Link options
he: אפשרויות קישור

en: Default image
he: תמונת ברירת מחדל

en: Alternative text
he: כיתוב חילופי

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
he: הכותרת תופיע בבועית במעבר עכבר על התמונה.
