Remote image (2.0.0) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Image
hu: Kép

en: Required
hu: Szükséges

en: URL
hu: Webcím

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Optional
hu: Nem kötelező

en: Reference
hu: Referencia

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: About
hu: Leírás

en: Link options
hu: Hivatkozási lehetőségek

en: Default image
hu: Alapértelmezés szerinti kép

en: Alternative text
hu: Alternatív szöveg

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
hu: A cím tulajdonság felugró magyarázatként jelenik meg, ha az egérmutató a képen marad egy rövid ideig.

en: Link attributes
hu: Hivatkozásattribútumok

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
hu: A beviteli mezőben annak kitöltéséig megjelenő szöveg. Egy példa érték vagy rövid leírás tájékoztatja a felhasználót az elvárt formátumról.

en: Alternative image text, for the image's 'alt' attribute.
hu: Alternatív szöveg a kép <code>alt</code> attribútumához.

en: Image title text, for the image's 'title' attribute.
hu: A kép címe a <code>title</code> attribútumához.

en: The width of the image in pixels.
hu: A kép szélessége pixelben megadva.

en: The height of the image in pixels.
hu: A kép magassága pixelben megadva.

en: Allow link text
hu: Hivatkozásszöveg engedélyezése

en: Placeholder for URL
hu: Helykitöltő hivatkozáshoz

en: This text will be used by screen readers, search engines, and when the image cannot be loaded.
hu: Ez a szöveg képernyőolvasókhoz, keresőmotorokhoz lesz használva és akkor, ha a képet nem lehet betölteni.

en: Allowed link type
hu: Engedélyezett hivatkozástípusok

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image. Enabling this field is not recommended as it can cause problems with screen readers.
hu: A cím tulajdonság felugró magyarázatként jelenik meg, ha az egérmutató a képen marad egy rövid ideig. A mező engedélyezése nem javasolt, mert a képernyőolvasóknak problémákat okozhat.

en: URL query key value pairs
hu: Webcím lekérdezés kulcs-érték párok

en: URL fragment
hu: Webcímtöredék

en: Is this URL absolute
hu: Abszolút-e ez a webcím

en: If the URL should use a secure protocol
hu: Ha a webcímnek biztonságos protokollt kell használnia
