Remote image (2.0.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Titill

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Image
is: Mynd

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: URL
is: vefslóð

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Optional
is: Valkvætt

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: About
is: Um

en: Field types
is: Tegundir svæða
