Remote image (2.0.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Disabled
jv: Mati

en: Image
jv: Gambar

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Optional
jv: Ora kudu

en: Default value
jv: Biji gawan

en: About
jv: Ngenani

en: Default image
jv: Gambar gawan

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
jv: Atribut jeneng digunaknā kanggo tooltip nalikā kursor mouse digeser nang ndhuwur gambar.
