Remote image (2.0.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Image
ka: სურათი

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
