Remote image (2.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Image
kk: Сурет

en: Required
kk: Қажетті

en: Optional
kk: Міндетті емес
