Remote image (2.0.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Optional
kn: ಐಚ್ಛಿಕ

en: About
kn: ಕುರಿತು
