Remote image (2.0.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ
