Remote image (2.0.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Required
mr: आवश्यक

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Optional
mr: पर्यायी

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
