Remote image (2.0.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Optional
my: ရွေးချယ်နိုင်သည်။

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: About
my: အကြောင်း
