Remote image (2.0.0) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Image
nl: Afbeelding

en: Required
nl: Verplicht

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Optional
nl: Optioneel

en: Reference
nl: Referentie

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: About
nl: Over

en: Link options
nl: Linkopties

en: Default image
nl: Standaardafbeelding

en: Alternative text
nl: Tekstalternatief

en: Field types
nl: Veldtypes

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
nl: Het attribuut "title" wordt getoond als de muis over de afbeelding wordt bewogen.

en: Link attributes
nl: Linkattributen

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
nl: Tekst wordt getoond in het veld, tot er een waarde wordt ingevoerd. Deze aanwijzing is gewoonlijk een voorbeeldwaarde of een korte beschrijving van de verwachte opmaak.

en: Alternative image text, for the image's 'alt' attribute.
nl: Alternatieve afbeeldingstekst, voor het 'alt'-attribuut van de afbeelding.

en: Image title text, for the image's 'title' attribute.
nl: Afbeeldingstitel, voor het 'titel'-attribuut van de afbeelding.

en: The width of the image in pixels.
nl: De breedte van de afbeelding in pixels.

en: The height of the image in pixels.
nl: De hoogte van de afbeelding in pixels.

en: Allow link text
nl: Linktekst toestaan

en: Placeholder for URL
nl: Plaatshouder voor URL

en: This text will be used by screen readers, search engines, and when the image cannot be loaded.
nl: Deze tekst zal door schermlezers en zoekmachines worden gebruikt, en tevens wanneer een afbeelding niet geladen kan worden.

en: Allowed link type
nl: Toegestaan ​​linktype

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image. Enabling this field is not recommended as it can cause problems with screen readers.
nl: Het attribuut titel wordt getoond in de vorm van een tooltip als de muis over een afbeelding bewogen wordt. Het inschakelen van dit veld wordt afgeraden aangezien het tot verwarring bij screenreaders kan leiden.

en: URL query key value pairs
nl: URL query sleutel-waardepaar

en: URL fragment
nl: URL-fragement

en: Is this URL absolute
nl: Is deze URL absoluut

en: If the URL should use a secure protocol
nl: Als de URL een veilig protocol moet gebruiken
