Remote image (2.0.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Image
oc: Imatge

en: Required
oc: Requesit

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Optional
oc: Facultatiu

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: About
oc: A prepaus

en: Default image
oc: Image per defaut

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
oc: L'atribut títol s'utiliza coma rètol emergent quand lo ratolí passa per sobre de l'imatge.
