Remote image (2.0.0) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Image
ps: انځور

en: Required
ps: غوښتى

en: URL
ps: پته (URL)

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Optional
ps: اختياري

en: About
ps: په اړه

en: Link options
ps: تړونی غوراوي
