Remote image (2.0.0) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Image
sk: Obrázok

en: Required
sk: Povinné

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Reference
sk: Referencia

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: About
sk: Informácie o

en: Default image
sk: Predvolený obrázok

en: Field types
sk: Typy polí

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
sk: Atribút 'title' je použitý ako popis, ktorý je zobrazený pri pohybe myšou nad obrázkom.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: Placeholder for URL
sk: Zástupný reťazec pre URL
