Remote image (2.0.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Image
sl: Slika

en: Required
sl: Obvezno

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Optional
sl: Neobvezno

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: About
sl: O modulu
