Remote image (2.0.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Required
sq: Kërkohet

en: URL
sq: Adresa URL

en: Optional
sq: Me dëshirë

en: About
sq: Informacione
