Remote image (2.0.0) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Image
ta: படம்

en: Required
ta: தேவை

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Optional
ta: விருப்புரிமை

en: Reference
ta: குறிப்பு

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: About
ta: பற்றி

en: Default image
ta: இயல்பான படம்

en: Alternative text
ta: மாற்று உரை
