Remote image (2.0.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Image
te: బొమ్మ

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Optional
te: ఐచ్చికం

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: About
te: గురించి
