Remote image (2.0.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Image
ug: سۈرەت

en: Required
ug: زۆرۈر

en: URL
ug: ئادرېس

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Optional
ug: ئىختىيارىي

en: About
ug: ھەققىدە
