Remote image (2.0.0) - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Image
uk: Зображення

en: Required
uk: Обов’язкове

en: URL
uk: URL-адреса

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Optional
uk: Необов'язкове

en: Reference
uk: Посилання

en: Default value
uk: Базове значення

en: About
uk: Про модуль

en: Link options
uk: Параметри посилання

en: Default image
uk: Базове зображення

en: Alternative text
uk: Альтернативний текст

en: Field types
uk: Типи полів

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
uk: Атрибут заголовок (title) використовується в якості спливаючої підказки, коли користувач проводить мишею над зображенням.

en: Link attributes
uk: Атрибути посилання

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
uk: Текст, що буде показаний в полі до початку введення значення. Зазвичай це підказка з прикладом значення або короткий опис очікуваного формату.

en: Alternative image text, for the image's 'alt' attribute.
uk: Альтернативний текст зображення, для атрибута зображення "alt".

en: Image title text, for the image's 'title' attribute.
uk: Текст заголовку зображення, для атрибута зображення "title".

en: The width of the image in pixels.
uk: Ширина зображення в пікселях.

en: The height of the image in pixels.
uk: Висота зображення в пікселях.

en: Allow link text
uk: Дозволити текст посилання

en: Placeholder for URL
uk: Заповнювач для URL-адреси

en: This text will be used by screen readers, search engines, and when the image cannot be loaded.
uk: Цей текст буде використаний зчитувачами екранів, пошуковими системами і тоді, коли зображення неможливо завантажити.

en: Allowed link type
uk: Дозволені типи посилань

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image. Enabling this field is not recommended as it can cause problems with screen readers.
uk: Атрибут title використовується в спливній підказці про проведенні мишею над зображенням. Вмикати це поле не рекомендовано оскільки це може призвести до виникнення проблем із зчитувачами екрану.

en: URL query key value pairs
uk: Пари ключ значення для URL-запиту

en: URL fragment
uk: Фрагмент URL

en: Is this URL absolute
uk: Чи цей URL абсолютний?

en: If the URL should use a secure protocol
uk: Якщо URL має використовувати безпечний протокол
