Remote image (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: About
km: អំពី

en: Default image
km: រូបភាព​លំនាំ​ដើម

en: Enable <em>Alt</em> field
km: បើក​វាល​ <em>ជំនួស (Alt)</em> field

en: Enable <em>Title</em> field
km: បើក​វាល​ <em>ចំណង​ជើង</em>

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
km: គុណ​លក្ខណៈ​របស់​ចំណង​ជើង​នឹង​ត្រូវ​ប្រើ​ជា​ព័ត៌មាន​ជំនួយ​ឧបករណ៍​ នៅ​ពេល​ដាក់​កណ្តុរ​សំកាំង​លើ​រូបភាព ។
