Remote image (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Image
pl: Obraz

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Reference
pl: Referencja

en: About
pl: O stronie

en: Default image
pl: Domyślny obraz

en: Alternative text
pl: Tekst alternatywny

en: Field types
pl: Typy pól

en: Enable <em>Alt</em> field
pl: Pole ALT dostępne

en: Enable <em>Title</em> field
pl: Pole TITLE dostępne

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
pl: Atrybut TITLE jest pokazywany w dymku po najechaniu kursorem myszy na obrazek.

en: <em>Alt</em> field required
pl: Wymagane pole <em>Alt</em>

en: <em>Title</em> field required
pl: Pole <em>Tytuł</em> wymagane

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
pl: Tekst pokazany wewnątrz pola zanim zostanie do niego wprowadzona wartość. Podpowiedź jest zazwyczaj przykładową wartością lub krótkim opisem spodziewanego formatu.

en: Alternative image text, for the image's 'alt' attribute.
pl: Alternatywny tekst obrazu używany jako atrybut 'alt' obrazu.

en: Image title text, for the image's 'title' attribute.
pl: Tytuł obrazu używany jako atrybut 'title' obrazu.

en: The width of the image in pixels.
pl: Szerokość obrazu w pikselach.

en: The height of the image in pixels.
pl: Wysokość obrazu w pikselach.

en: This text will be used by screen readers, search engines, and when the image cannot be loaded.
pl: Podany tekst będzie wykorzystywany w czytnikach ekranu, wyszukiwarkach oraz kiedy obraz nie może zostać załadowany.

en: Making this field required is recommended.
pl: Zaleca się ustawienie tego pola jako wymagane.

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image. Enabling this field is not recommended as it can cause problems with screen readers.
pl: Atrybut title jest używany jako dymek pojawiający się gdy kursor myszy zostanie ustawiony nad obrazkiem. Włączanie tego pola nie jest zalecane ponieważ powoduje problemy z niektórymi programami czytającymi zawartość ekranu.

en: The alt attribute may be used by search engines, screen readers, and when the image cannot be loaded. Enabling this field is recommended.
pl: Atrybut alt jest wykorzystywany przez silniki wyszukiwania, programy czytające zawartość ekranu oraz w sytuacji kiedy obraz nie może być załadowany. Zaleca się włączenie tego pola.
