REMP Paywall (2.0.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Subscribe
am: ለደምበኝነት ይመዝገብ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Log in
am: ግባ

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ
