REMP Paywall (2.0.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Email address
bn: ইমেইল ঠিকানা

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Log in
bn: প্রবেশ

en: Language code
bn: ভাষা কোড

en: About
bn: সম্পর্কে
