REMP Paywall (2.0.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: OR
bo: ཡང་ན

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: About
bo: གསལ་བཤད
