REMP Paywall (2.0.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Register
ca: Registra

en: Forgot password?
ca: Has perdut la teva contrassenya?

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Password
ca: Contrasenya

en: OR
ca: O

en: Configuration
ca: Configuració

en: Log in
ca: Entra

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: About
ca: Detalls

en: My Profile
ca: El meu perfil
