REMP Paywall (2.0.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Register
cs: Registrovat

en: Forgot password?
cs: Zapomněli jste heslo?

en: Email address
cs: E-mail

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Password
cs: Heslo

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: About
cs: Popis
