REMP Paywall (2.0.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Register
el: Εγγραφή

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: Password
el: Συνθηματικό

en: OR
el: Ή

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Log in
el: Είσοδος

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: About
el: Περί
