REMP Paywall (2.0.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Forgot password?
eo: Ĉu vi forgesis la pasvorton?

en: Password
eo: Pasvorto

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Language code
eo: Lingva kodo
