REMP Paywall (2.0.0) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Register
es: Registro

en: Forgot password?
es: ¿Olvidó su contraseña?

en: Email address
es: Dirección de correo electrónico

en: Subscribe
es: Suscribirse

en: Password
es: Contraseña

en: OR
es: O

en: Configuration
es: Configuración

en: Log in
es: Iniciar sesión

en: Language code
es: Código de idioma

en: About
es: Acerca de

en: Campaign
es: Campaña

en: Sign out
es: Salir

en: Sign in
es: Registrarse

en: My Profile
es: Mi Perfil
