REMP Paywall (2.0.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Register
et: Registreeru

en: Forgot password?
et: Unustasid parooli?

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Password
et: Parool

en: OR
et: VÕI

en: Configuration
et: Seadistus

en: Log in
et: Sisene

en: Language code
et: Keele kood

en: About
et: Programmist

en: Campaign
et: Kampaania

en: My Profile
et: Minu profiil
