REMP Paywall (2.0.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Register
eu: Erregistratu

en: Forgot password?
eu: Pasahitza ahaztu duzu?

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Password
eu: Pasahitza

en: OR
eu: EDO

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Log in
eu: Sartu

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: About
eu: (r)i buruz
