REMP Paywall (2.0.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Forgot password?
hu: Elfelejtett jelszó?

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Password
hu: Jelszó

en: OR
hu: VAGY

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: About
hu: Leírás

en: Campaign
hu: Kampány

en: Sign out
hu: Kijelentkezés

en: Sign in
hu: Bejelentkezés

en: My Profile
hu: Saját profil
