REMP Paywall (2.0.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Register
is: Nýskráning

en: Forgot password?
is: Ertu búin(n) að gleyma lykilorðinu?

en: Email address
is: Netfang

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: Password
is: Lykilorð

en: OR
is: EÐA

en: Log in
is: Skrá  inn

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: About
is: Um
