REMP Paywall (2.0.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Register
it: Registrati

en: Forgot password?
it: Password dimenticata?

en: Email address
it: Indirizzo e-mail

en: Subscribe
it: Registrati

en: Configuration
it: Configurazione

en: Log in
it: Accedi

en: Language code
it: Codice della lingua

en: About
it: Informazioni

en: Sign out
it: Esci
