REMP Paywall (2.0.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Log in
km: ចូល

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: About
km: អំពី
