REMP Paywall (2.0.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Register
mr: नोंदणी

en: Forgot password?
mr: संकेतअक्षर विसरले ?

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Log in
mr: येण्याची नोंद

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं
