REMP Paywall (2.0.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Forgot password?
my: စကားဝှက် မေ့သွားသလား

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: About
my: အကြောင်း
