REMP Paywall (2.0.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Register
ne: दर्ता

en: Forgot password?
ne: पासवर्ड बिर्सिनुभयो ?

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Password
ne: पासवर्ड

en: OR
ne: या

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: About
ne: बारेमा
