REMP Paywall (2.0.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Password
oc: Senhal

en: OR
oc: O (OR)

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Log in
oc: Se connectar

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: About
oc: A prepaus
